Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ
СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ
СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ
СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ
KIKO MILANO

СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ

Шифра на артикл: KM0050501600044
Šifra proizvođača: KM00505016
120 МКД
120 МКД
120 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
120 МКД
Sačuvano u omiljne
45 МКД
Заштеда -50%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
240 МКД
Sačuvano u omiljne
190 МКД
Sačuvano u omiljne
240 МКД