Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A1HHR-000
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 5% Siliconeemulsion, 1% Preservative, 92% Rb:H2O92, 2%Anionicsurfactants Amphotericsurfactants,Potassiumsorbate,Sodiumbenzoate,Perfumewax:33%Beeswax,67%Purecoconutoil

Trenutno nema komentara