Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СЕТ МАСКИ
СЕТ МАСКИ
СЕТ МАСКИ
СЕТ МАСКИ
СЕТ МАСКИ
СЕТ МАСКИ
KIKO MILANO

СЕТ МАСКИ

Шифра на артикл: KC000000394001B
Šifra proizvođača: KC000000394
640 МКД
640 МКД
320 МКД
Заштеда: 320 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕТ МАСКИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara