Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 195191_WT
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Хартија

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196043_OR
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196799_GY
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196043_BL
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196771_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196799_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196047_CA
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196047_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 8563077-53
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 8563079-56
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 8563076-37
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196427_RD
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 196055_YL
1.390 МКД