Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS000000102001B
Šifra proizvođača: KS000000102
1.370 МКД
1.370 МКД
1.370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS000000051001B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS000000055001B
1.370 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS000000103001B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KC000000528001B
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111000044
520 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200107400044
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS000000043001B
460 МКД
Заштеда -50%
920 МКД