Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS0200201900044
Šifra proizvođača: KS020020190
1.370 МКД
1.370 МКД
1.370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200601600044
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111200044
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111000044
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111100044
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200107400044
1.670 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS000000043001B
920 МКД