Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

СЕНКА ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KM0030900400344
Šifra proizvođača: KM00309004
820 МКД
820 МКД
820 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕНКА ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 03 Cool Natural Shades
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000451001B
960 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000451002B
960 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458004B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458003B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458002B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293005B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293002B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293003B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293004B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293006B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000429001B
920 МКД