ДЕТСКИ САНДАЛИ
ДЕТСКИ САНДАЛИ
ДЕТСКИ САНДАЛИ
ДЕТСКИ САНДАЛИ
ДЕТСКИ САНДАЛИ
ДЕТСКИ САНДАЛИ
ДЕТСКИ САНДАЛИ
ДЕТСКИ САНДАЛИ
TIMBERLAND

ДЕТСКИ САНДАЛИ

Шифра на артикл: A1NP7
1.499 МКД
2.790 МКД
2.230 МКД
Заштеда: 560 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3
  *
 • 1.5
  *
 • 2
  *
 • 13
  *
 • 13.5
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100% Синтетичка Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.240 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
10.5
10
12
9
8
11.5
6.5
Sačuvano u omiljne
2.240 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
8
10.5
6.5
9
11.5
7.5
12
5
10
5.5
string(0) ""
string(0) ""