ТОДЛЕР САНДАЛИ
ТОДЛЕР САНДАЛИ
ТОДЛЕР САНДАЛИ
ТОДЛЕР САНДАЛИ
ТОДЛЕР САНДАЛИ
ТОДЛЕР САНДАЛИ
ТОДЛЕР САНДАЛИ
ТОДЛЕР САНДАЛИ
TIMBERLAND

ТОДЛЕР САНДАЛИ

Шифра на артикл: A1QG4
1.199 МКД
2.490 МКД
2.240 МКД
Заштеда: 250 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 8
  *
 • 10.5
  *
 • 6.5
  *
 • 9
  *
 • 11.5
  *
 • 7.5
  *
 • 12
  *
 • 5
  *
 • 10
  *
 • 5.5
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100% Синтетичка Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.240 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
10.5
10
12
9
8
11.5
6.5
string(0) ""
string(0) ""