Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: D02H0F00043-1000
6.990 МКД
6.990 МКД
3.495 МКД
Заштеда: 3.495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-05
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41