Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 37094378-99
Šifra proizvođača: 37094378
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Полиуретан 04% Цинк Постава: 60% Полиестер 40% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196752_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195369_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195349_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 50470715-002
7.112 МКД
Заштеда -60%
8.890 МКД
17.790 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D52R6A000EK-9997
2.316 МКД
Заштеда -60%
5.790 МКД
Големина
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000034
6.072 МКД
Заштеда -44%
7.590 МКД
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194685_BK
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000023
6.072 МКД
Заштеда -44%
7.590 МКД
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000021
5.272 МКД
Заштеда -44%
6.590 МКД
9.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 6W1QJ8580000-G24
4.823 МКД
Заштеда -51%
6.890 МКД
9.790 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 17000155-99
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40