Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 195349_BK
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 10%Полиестер, 90%Полиуретан / Лице: 100%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196752_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195369_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D52R6A000EK-9997
2.316 МКД
Заштеда -60%
5.790 МКД
Големина
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000034
7.590 МКД
Заштеда -30%
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000023
7.590 МКД
Заштеда -30%
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 6W1QJ8580000-G24
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 17000160-99
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 17000155-99
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D15NNE000BC-9999
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ RPL007829
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D158QB00204-9999
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41