Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: D52R6A000EK-9997
3.913 МКД
5.790 МКД
3.474 МКД
Заштеда: 2.316 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН .

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196769_BK
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196752_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37094378-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195369_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195349_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25GVA00022-9999
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25SVC00085-9999
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 50470715-002
12.460 МКД
Заштеда -30%
17.790 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000034
8.690 МКД
Заштеда -20%
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194685_BK
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195348_BK
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41