Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
UGG

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 1127073-KLM
7.990 МКД
6.390 МКД
6.390 МКД
Заштеда: 1.600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  5
 • 37
  6
 • 38
  7
 • 39
  8
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд UGG
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Текстил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 233029-109-70
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 9883310-09
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 9883309-57
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ 1125007-WHT
6.390 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
5
6
7
8
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS011693
6.790 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41