Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: J028ZA007NF-0007
4.290 МКД
3.432 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 37% КОЖА 63% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ J15EAA000BC-1000
3.990 МКД
Големина
29
30
31
32
33
34
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ J25FYE000BC-1000
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ J25DUC0NFZI-1Z1N
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36