Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
LIU.JO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: LJ000021
Isbn: SA2051TX069-22222
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 70%Полиестер 30%полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196752_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195369_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195349_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D52R6A000EK-9997
2.316 МКД
Заштеда -60%
5.790 МКД
Големина
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000034
7.590 МКД
Заштеда -30%
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000023
7.590 МКД
Заштеда -30%
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 6W1QJ8580000-G24
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 17000160-99
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 17000155-99
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D15NNE000BC-9999
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ RPL007829
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41