САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
BOSS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 50425152-820
4.990 МКД
4.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 43
  *
 • 45
  *
 • 44
  *
 • 42
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 50425152-730
3.990 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
42
44
45
43
string(0) ""
string(0) ""