Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 27055138-85
Šifra proizvođača: 27055138

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SM11001918-67F
6.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 50470715-659
7.112 МКД
Заштеда -60%
8.890 МКД
17.790 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194761_FU
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SM11001900-700
3.112 МКД
Заштеда -44%
3.890 МКД
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41