Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
LIU.JO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: LJ000019
Isbn: SA2235P0102-01111
12.390 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196760_CA
2.290 МКД
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196314_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196752_GD
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196769_BK
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196752_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195805_CA
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195710_BG
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37094378-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195415_GD
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195369_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
3.999 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
4.799 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5