САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67030575-GM
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 39
  *
 • 41
  *
 • 37
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МЕТАЛИК
Сезона пролет/лето 2020
Состав 96%4%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67057896-08
2.990 МКД
Големина
37
38
39
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67006728-09
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67076711-OR
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67006723-99
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67006716-CU
2.990 МКД
Големина
39
36
37
38
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67007897-CU
2.990 МКД
Големина
36
37
39
40
41
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67025939-09
2.990 МКД
Големина
36
37
38
40
39
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67025939-80
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67075931-02
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67075931-01
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67035937-35
1.240 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67004430-99
2.990 МКД
Големина
41
40
37
39
36
38
string(0) ""
string(0) ""