Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 27081107-85
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Последно парче
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 50470715-659
17.790 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194761_FU
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
6.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SM11001793-008
6.190 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SM11001900-700
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ 1120876-PSLP
7.390 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27055138-85
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS009828
4.674 МКД
Заштеда -40%
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS009700
7.374 МКД
Заштеда -40%
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41