Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 17000155-75
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластична гума Влошка: 94% Полиуретан 06% Полиестер

Trenutno nema komentara