Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 188810_YL

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS012480
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ RPL007799
4.434 МКД
Заштеда -40%
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 4995694-07
720 МКД
Заштеда -70%
2.399 МКД
Големина
37
38
39
40