Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 188293_WT
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан /Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-05
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D02H0F00043-1000
4.194 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41