Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 188293_CA
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан /Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан /Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 3223014-55
2.390 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194685_CA
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27035911-CU
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27016306-TA
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D15PAD022RY-6001
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194300_CA
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194299_CA
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 9883314-30
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27025909-CU
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 3223002-55
2.390 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25SME00022-6001
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41