Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
UGG

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 1118499-BLK
6.190 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд UGG
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 5%Кожа 95%Текстил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 9889582-01
1.499 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS009868
10.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87046307-99
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87030038-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87006310-99
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87096314-99
2.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87045651-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87006311-99
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87006705-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87057125-99
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 187611_BK
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41