Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: J15DRB015BU-0036
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 28
  *
 • 29
  *
 • 31
  *
 • 33
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80% ПОЛИУРЕТАН 20% ТЕКСТИЛ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 233028-990-58
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
5.290 МКД
Големина
7
8
9
10
11
12
13