Барај
САНДАЛИ
TIMBERLAND

САНДАЛИ

Шифра на артикл: A2AFAM
5.290 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

♻️

Eco-Friendly Fashion

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41.5
  41.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
 • 47.5
  47.5
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Rebotl? Материјали

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 233028-990-58
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ J15DRB015BU-0036
3.990 МКД
Големина
30
32
34
35
36
28
29
31
33