Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
TIMBERLAND

САНДАЛИ

Шифра на артикл: A2D3CM
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 10
  *
 • 5
  *
 • 5.5
  *
 • 6.5
  *
 • 7.5
  *
 • 8
  *
 • 9
  *
 • 10.5
  *
 • 11.5
  *
 • 12
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Синтетика

Остави коментар

Trenutno nema komentara