Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
TIMBERLAND

САНДАЛИ

Шифра на артикл: A1QXUM
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 10
  *
 • 10.5
  *
 • 11.5
  *
 • 7.5
  *
 • 8
  *
 • 9
  *
 • 5
  *
 • 5.5
  *
 • 6.5
  *
 • 12
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Синтетика

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
10
10.5
11.5
12
5
5.5
6.5
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
3.290 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5
Sačuvano u omiljne
3.290 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5