САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 43007748-08
Провери достапност
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 38
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67030575-GM
2.490 МКД
Големина
36
38
40
39
41
37
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67033254-77
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67030559-99
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67050548-48
2.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67000502-99
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67030557-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 53020585-99
1.190 МКД
Заштеда 52%
2.490 МКД
Големина
40
37
38
41
39
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 53093047-99
1.250 МКД
Заштеда 50%
2.490 МКД
Големина
37
40
38
39
36
41
string(0) ""
string(0) ""