Барај
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
GUESS

ШАЛ

Шифра на артикл: GSS009158
Isbn: AW8588SIL90-BLA
4.690 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 54% Модал 27% Вискоза 19% Свила

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШАЛ GSS009159
4.690 МКД