Барај
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
MANGO

ШАЛ

Шифра на артикл: 87030063-87
1.990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 46%Полиестер 54% Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШАЛ 87040060-99
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 87040062-78
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 87040064-36
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 87040059-77
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 87040059-17
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 87040060-32
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 87040060-07
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД