Барај
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
MANGO

ШАЛ

Шифра на артикл: 87040059-77
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Состав 70% Полиестер 30% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-TA
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-47
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-51
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17013785-82
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-36
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-57
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-82
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-91
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 17093781-94
1.490 МКД