Барај
ШАЛ
SUPER DRY

ШАЛ

Шифра на артикл: W9310018A-02A
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 50% Акрил 25% Полиамид 25% Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara