Барај
ШАЛ
SUPER DRY

ШАЛ

Шифра на артикл: W9310010A-3MP
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 90% Акрил 5% Памук 5% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara