Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
KIKO MILANO

РУМЕНИЛО

Шифра на артикл: KM0010400600644
Šifra proizvođača: KM00104006
370 МКД
259 МКД
259 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РУМЕНИЛО
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 06 Mauve
Trenutno nema komentara
370 МКД
259 МКД
259 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст
2
1