Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
KIKO MILANO

РУМЕНИЛО

Шифра на артикл: KM0010400100444
Šifra proizvođača: KM00104001
690 МКД
414 МКД
414 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РУМЕНИЛО
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 04 Hot Pink
Trenutno nema komentara
690 МКД
414 МКД
414 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст
2
1