Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
PARFOIS

РЕМЕН

Шифра на артикл: 201883_BK
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 2%Дрво, 28%Еластин, 70%Полипропилен

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37015827-30
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37085825-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37005834-99
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37005831-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37005831-30
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37005829-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201284_BK
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014132
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014131
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014130
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K610015-BAX
4.190 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201286_WT
590 МКД