М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
М.КАИШ
DIESEL

М.КАИШ

Шифра на артикл: X06523P1831-7317
6.990 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 2.100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 105
  *
 • 90
  *
 • 100
  *
 • 95
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 98%Полиестер 2%метал

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ X06523P1831-3095
4.890 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
95
100
105
90
string(0) ""
string(0) ""