Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 27071128-99
Šifra proizvođača: 27071128
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% Полиуретан 30% Стакло 20% Бакар Постава: 100% Полиуретан Тока: 50% Стакло 50% Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201284_BK
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014132
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014131
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014130
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K610015-BAX
4.190 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201286_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013823
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013822
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013821
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37044056-43
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37064770-09
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37024057-PL
990 МКД
Големина
S
M
L