Барај
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
PARFOIS

РЕМЕН

Шифра на артикл: 188548_CA
1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Бафало кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ RPL008228
2.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ RPL008227
2.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17072518-31
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17042519-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17032521-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17032520-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17012522-09
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17020136-99
990 МКД
Големина
S
M
L