Барај
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
CALVIN KLEIN

РЕМЕН

Шифра на артикл: K60K607954-BAX
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 80
  *
 • 85
  *
 • 90
  *
 • 95
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ RPL008228
2.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ RPL008227
2.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17072518-31
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17042519-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17032521-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17032520-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17012522-09
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17020136-99
990 МКД
Големина
S
M
L