Барај
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 87047636-08
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Полиестер 05% Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ AW0AW10069-0GJ
4.290 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K607954-BAX
3.790 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K608295-BAX
3.790 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS010052
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS010051
3.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS010050
3.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS010049
3.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS010048
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS010047
3.490 МКД
Големина
S
M
L