Барај
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
CALVIN KLEIN

РЕМЕН

Шифра на артикл: K60K608032-VIB

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 80
  *
 • 85
  *
 • 90
  *
 • 95
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K608617-BAX
4.290 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K608479-BAX
3.490 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ RPL008426
4.290 МКД
Големина
S/M
M/L
L/XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17014061-TA
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17014059-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17013784-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17014058-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 17014062-99
990 МКД
Големина
S
M
L