Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 200235_BK
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Надворешност 1: 40%Полиестер, 60%Цинк / Лице: 10%Полиуретан, 90%Полиестер

Trenutno nema komentara