Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 199301_TU
2.290 МКД
1.603 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 2%Полиуретан, 98%Полиестер / Надврешност: 30%Гума, 70%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara
2.290 МКД
1.603 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
2
1