Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
CALVIN KLEIN

РАНЕЦ

Шифра на артикл: K60K609617-0JW
13.290 МКД
9.303 МКД
9.303 МКД
Заштеда: 3.987 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
13.290 МКД
9.303 МКД
9.303 МКД
Заштеда: 3.987 МКД
Извести ме за попуст
2
1