Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
CALVIN KLEIN

РАНЕЦ

Шифра на артикл: K50K509245-BAX
9.590 МКД
9.590 МКД
9.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98%Полиестер 2%Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 50478485-001
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 50478486-001
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RPL009799
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RPL009798
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS013645
8.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ K50K509349-01R
9.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ K50K509218-BAX
11.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 50473028-001
17.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 50475047-001
13.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ TRJ000141
11.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS013305
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS013031
6.890 МКД