Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 199218_EC
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 5%Полиутретан, 95%Полиестер / Лице: 100%Полиутретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 198475_WT
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 200264_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 200329_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SM13000822-WHT
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196609_WT
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196608_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196349_EC
2.290 МКД